Haberler

Taş Görünümlü Aksesuarlar

Tarih: 29 Ekim 2009 Kaynak: NTVMSNBC
Tas figürleri ve doğal halleri göz önüne alınarak hazırlanan tasarım bahçe düzenlemeden iç mimariye kadar birçok alanda kullanılabilir bir dekoratif öğe olarak hazırlanmış... Hazırlanan bu tasarımlarla, evin modern havasına egzotik bir hava katılabilir. Modern yaşam ile doğanın içiçe olduğu bu kareler oldukça orjinal bir grafik çiziyor.

Öncelikle taş görünümlü aksesuarlar, oldukça yumuşak olmasına karşılık sert bir görünümü var .. Evimizin bir köşesinde, vazolarınızın yanlarını süsleyecek tarzda irili ufaklı hazırlanmış olan bu tasarım, dekorasyon konusunda vazgeçilmez bir öğe olmaya aday olabilir.

Kaya görünümlü büyük yatak ve yastık tasarımları da bulunan setin, bu ürünleri arasında uyumak hiç de rahatsız edici değil. Kayaların sertliğinin aksine bu yastıklar oldukça yumuşak.

Klasik yastık ve puflardan oluşan yer yataklarının aksine modern fakat doğal çizgiler barındıran bu modeller dekorasyon hastaları tarafından oldukça rekabet görüyor. Satışı her yerde olmayan ve bu yüzden birçok kullanıcının özel siparişle sahip olabileceği bu seri, evinizin havasını kökünden değiştirecek.

İç Mimari dekorasyon konusunda ihtiyaç duyacağımız temel oğelerden birisi de masa lambalarıdır. Çeşitli renklerde, ceşitli uzunluklarda ve çeşitli abajur halini almış lambalarla karşılaşmış olsak da sanırım bu tasarımla nadir kişiler rastlamıştır. Masa lambasının telinin etrafını hoş görünümlü taşlar ile saran tasarımcılar, ortaya hoş bir kare çıkarmışlar....

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.