Haberler

Akmerkez''in iç tasarımına 5 yıldızlı ödül

Tarih: 1 Ekim 2010 Kaynak: Hürriyet Emlak
Türkiye''de alışveriş merkezi konseptinin öncüsü sayılan Akmerkez, gayrimenkulün Oscar''ı olarak kabul edilen Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri kapsamında iç mimari kategorisinde ödüle layık görüldü.

Londra''da düzenlenen törende, Akmerkez yenileme çalışmaları kapsamındaki iç mekân tasarım projesi ile dünyanın en saygın mimarlık ödüllerinden biri olan Interior Design 5 Star ödülünü aldı. Törende ödülü teslim alan Akmerkez Genel Müdürü Zeynep Akdilli Oral , "2010 Avrupa Kültür Başkenti olan İstanbul''umuzu uluslararası platformda böyle başarılı bir gayrimenkul projesi ile temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Tüm yetkili mercilere teşekkürü bir borç biliriz" diye konuştu. Ayrıca "Akmerkez olarak bugüne kadar birçok seçkin organizasyonda ödüle değer bulunduk. Misafirlerimizi yepyeni bir Akmerkez''de ağırlamak amacıyla büyük özenle hayata geçirdiğimiz iç mekan tasarım projemizin de böyle seçkin bir ödüle layık görülmesi bizi çok mutlu etti." dedi.Yenileme çalışmaları kapsamında Akmerkez''in iç mimarisinde gerçekleştirilen projenin konsepti, merkezi Bangkok''da bulunan, alanında pek çok ödül kazanan tasarım stüdyosu Concept-i Corporate tarafından hazırlandı. Teknolojinin ön planda olduğu proje, Akmerkez Teknik Ekibi ve Renovasyon Departmanı tarafından yönetildi.

Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.