Haberler

Şirket Haberleri

Toplam 3419 haber 171 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 61. haberden 80. habere kadar olanlar gösterilmektedir.
Metal Yapı Konut Standı''na Duwalls İmzası (5 Kasım 2010)Mekanlara özel konsept yüzey tasarımlarına yeni bir bakış açısı getiren Duwalls, gayrimenkul alanında Türkiye''nin en büyük firmalarına ev sahipliği yapan 3. A Plus Gayrimenkul ve Finans Hizmetleri Fuarı''nda Metal Yapı Konut stand görsellerinin tasarımına imza attı.
Simon, Tüm Gücüyle Türkiye''de (9 Kasım 2010)2004 yılında Türkiye pazarına giren Simon, 2010 yılı itibarıyla, Türkiye''deki tüm faaliyetlerini tek bir çatı altında toplama kararı aldı. Genel merkezi İspanya''da bulunan firma; üretim, kalite kontrol, dağıtım ve pazarlama gibi tüm önemli adımları, Türkiye''de Simon adıyla gerçekleştiriyor.
AKG Gazbeton Fransa''nın Ünlü Mimarlarını Sektör Temsilcileri ile Buluşturdu (9 Kasım 2010)Çevreye duyarlılığı, verimliliği ve sunduğu pratik çözümlerle yapılarda kullanımı her geçen gün artan AKG Gazbeton, "Günümüz Fransız Mimarlığı" konulu konferanslar kapsamında ünlü Fransız mimarları sektör temsilcileri ile buluşturdu.
Yaratıcı Portreler, Hafele Takvimi için Yine Bir Araya Geldi (11 Kasım 2010)Häfele, sadece mobilya ve kapı donanımları alanında gerçekleştirdiği yenilikçi buluşlarıyla değil, her yıl yaptığı takvimlerle de yeni bir gündem yaratıyor. 2010 yılında ilk kez gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören takvim projesi artık gelenekselleşiyor.
Yenilenebilir enerji kanunu neden çıkmıyor? (25 Kasım 2010)Enerji Bakanı Taner Yıldız''ın, üç yıla yakın bir zamandır bekletilmesine karşılık, "Kesin çıkacak" dediği, Yenilenebilir Enerji Kanunu,(YEK) TBMM''nin 5 Kasım 2010 günü yapılan oturumunda buharlaşmıştı. Son üç yıldır, enerji piyasası bu kanunu bekliyor.
Belediyelerin borçları yeniden yapılandırılacak (29 Kasım 2010)AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanrıverdi, hükümetin belediyelere ait borçların yapılandırılması ile ilgili bir çalışma yürüttüğünü belirtti.
Ege Seramik''ten Seramik Sektörüne Anlamlı Yatırım (6 Aralık 2010)Ege Seramik Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim POLAT İzmir''de yaptıracağı Seramik Meslek Lisesi ile Türk Seramik Sektörüne katkıda bulunmayı hedefliyor.
ALU2010 Ödülleri Verildi (7 Aralık 2010)Bu yıl yedincisi gerçekleştirilen "Çuhadaroğlu Alüminyum 2010 Öğrenci Proje Yarışması"nda dereceye giren öğrencilerin ödülleri, Bursa Uludağ Üniversitesi Mühendislik - Mimarlık Fakültesi''nde gerçekleştirilen törenle verildi.
Akçansa, SAP Sistemini Elsys ile yükseltiyor (8 Aralık 2010)Akçansa, mevcut SAP sistemine yönelik olarak başlattığı versiyon yükseltme (upgrade) projesi için Elsys''ten danışmanlık alıyor.
Kalebodur''un Düzenlediği "Serbest Mimarlar Derneği" Toplantısı Çanakkale''de Yapıldı (8 Aralık 2010)Türkiye''de mimarlık kültürü ve mesleğinin geliştirilmesine yönelik çalışmalara öncülük eden Kalebodur, "Serbest Mimarlar Derneği" buluşmalarının ikincisini Ekim ayında Çanakkale''de düzenledi. Serbest Mimarlar Derneği üyeleri, akademisyenler ve Kale Grubu yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıyı, Ankara, Adana, Bursa, İstanbul ve İzmir''den gelen mimarlar izledi.
İstanbul''un Merdivenli Sokakları Seranit ile Hayat Buldu (9 Aralık 2010)Seranit''in, üniversite ve yerel yönetim işbirliği ile gerçekleştirdiği "Merdivenli Sokaklar" projesi dahilinde yarışmada birinci seçilen tasarımın hayata geçirildiği Fatih Belediyesi''ne ait sokağın açılışı yapıldı.
Knauf AŞ Üniversiteler Arası Proje Yarışması Başladı (9 Aralık 2010)Knauf AŞ tarafından 6 senedir düzenlenmekte olan Üniversiteler Arası Proje Yarışması''nın 7. si için başvurular başladı.
Duvarlarda 4. Boyut Etkisi: VitrA 4D Koleksiyonu Defne Koz (10 Aralık 2010)Dünyaca ünlü tasarımcılarımızdan Defne Koz''un VitrA için hazırladığı yeni karo seramik koleksiyonu 4D, modern yaşamın 3 boyutlu dünyasından ilham alarak, karoya yeni bir tarz kazandırıyor. Flu dokuların, renklerin ve geometrik şekillerin hakim olduğu koleksiyon, özgün malzemesi ve üretim tekniğiyle farklılaşıyor. Mekanları yeniden yorumlayan VitrA 4D Defne Koz, uygulandığı yüzeye hareket katıyor, derinlik etkisi yaratıyor. Koleksiyondaki 3 serinin desen ve tema çeşitliliği, sınırsız kombinasyon özgürlüğü sunuyor.
BASF Tüm Dünyada Yeni İş Arkadaşlarına "Hoşgeldin" Diyor (17 Aralık 2010)BASF, Cognis''in satın alma işleminin tamamlanmasının ardından dünya çapındaki yeni iş arkadaşlarına "merhaba" diyor. Cognis''in Gebze''deki fabrikasının da aralarında bulunduğu Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika''daki tesislerde "Hoşgeldin" etkinlikleri yapılıyor.
Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2010''da Adaylık Süreci Başladı (24 Aralık 2010)Yalıtım dergisi tarafından 8.''si düzenlenecek Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri''nde bu yıl da birçok firma, yatırımları ve ürünleriyle yer alacak.
Çevreci yatırım, enerji maliyetini % 50 düşürdü (4 Ocak 2011)Türkiye''de bundan 26 yıl önce çevreci yatırımlarına başlayan Eczacıbaşı Yapı Ürünleri enerji yatırımlarına bağlı olarak TÜBİTAK''la ''Enerji Optimizasyon Projesi'' kapsamında verimlilik sağladı. Firmanın son 15 yılda yapılan tüm yatırım ve iyileştirmeler sonucunda seramik sağlık gereçleri üretiminde toplam yüzde 50 enerji tasarrufu sağladı. Üretimde kullanılan enerji miktarını 2010 yılında yüzde 5.5 azaltan firma, böylece 1 milyon liraya yakın tasarruf sağladı. Karo üretiminde ise ısı geri kazanım projeleriyle yalnızca 2010''un ilk çeyreğinde doğalgazda yüzde 45 tasarruf elde edildi.
Tarih: 4 Ocak 2011 Kaynak: Sabah
İtalyan ve İspanyol Seramikler Mosaic Center Concept''te (13 Ocak 2011)Mosaic Center Concept şimdi Pendik E-5 Home Center''da yüksek zevke hitap eden, kaliteli ve trendleri yaratan birçok İtalyan ve İspanyol seramik markasının bulunabileceği showroomda ithal granit, banyo dolapları, kabinler, vitrifiye, batarya ve banyo aksesuarlarını da bulmak mümkün.
Hollandalı Ünlü Mobilya Markasi "Leolux" Addresİstanbul''da (14 Ocak 2011)77 yıllık tecrübe ve uzmanlığa sahip dev mobilya markası "Leolux" MSD Distribütörlüğünde addresistanbul ev ve dekorasyon merkezinde açıldı.
Suya Yatırım Yaptı, AB’ye Açılan Hızlı Balık Oldu (14 Ocak 2011)Adell Armatür ve Vana Fabrikaları AŞ Yönetim Kurulu Başkanı R.Ali Topçu 2010 yılında kurumsallaşma yolunda önemli adımlar attıklarını ve üretim kapasitesini artırdıklarını söyledi. 50 Milyon TL''ye yaklaşan cirosu ve 200''e yakın çalışanıyla Adell Armatür gözünü ilk 500 sanayii kuruluşu arasına girmeye çevirdi.
TOKİ''den Arena açıklaması! (18 Ocak 2011)"Görevimizi devlet ciddiyetiyle yerine getirmeye devam edeceğiz"
Toplam 3419 haber 171 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 61. haberden 80. habere kadar olanlar gösterilmektedir.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.