Haberler

Şirket Haberleri

Toplam 3419 haber 171 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 81. haberden 100. habere kadar olanlar gösterilmektedir.
Nişantaşı''nda taş varak ile buluştu (18 Ağustos 2010)Dünyanın 47 ülkesinde doğal taş trendlerini belirleyen Pietra Kaikos''un, doğal taşı, varak ve ahşapla buluşturduğu son konsept mağazası Nişantaşı''nda açıldı.
Otellerde ''çimli'' toplantı salonu (23 Ağustos 2010)Uluslararası oteller zinciri Crown Plaza, Britanya''daki belli başlı şubelerinde ilginç bir uygulama başlattı.
Türk insanı internette neler yapıyor? (23 Ağustos 2010)Alexa, ABD mezkezli bir internet şirketidir. Sitede diğer web sitelerinin web trafikleriyle ilgili bilgilere yer verilmektedir. Aynı zamanda ülke ülke internet kullanım alışkanlıklarını inceleyebileceğiniz sayfalara da ulaşabiliyorsunuz.
Ikea, Türkiye''de üç mağaza açacak (2 Eylül 2010)Ikea Pazarlama Direktörü Senem Sadıklar, 5 yıl içinde biri Ankara olmak üzere 3 mağaza açacaklarını söyledi.
Almanlara kızdı, çerçevesiz takılabilen camı icat etti (7 Eylül 2010)Lamglas''ın patronu Mehmet Çağlıer, dünya cam teknolojisine yön veren bir mucit. Türkiye''de Kayseri Kadir Has Stadı ve Vakko Moda Merkezi''nde dünyada ilk kez kullanılan cam sistemleri ile adını duyurdu.
Boya sektörü kadınları hedef alıp, makyajlandı (25 Eylül 2010)Çok değil 10 yıl öncesine kadar sadece duvarları korumak ve temizlik amacıyla kullanılan boya, artık evlerin en büyük aksesuarları arasına girdi. Hemen hemen bütün evlerin birkaç renk arasında gezdiği zamanlardan bugüne boyacıların renk kartelası da 6 bine kadar çıktı. Tüketici artık markaların renk makinelerinden istediği rengi yaratıp evinin her duvarını farklı boyatabiliyor.
En Yakın Boya Ustası Bir Tık Uzağınızda (5 Ekim 2010)Ziyaretçilerinin ihtiyaç duyacakları bilgilere hızlı ve kesintisiz erişebilmesini sağlayan Filli Boya web sitesi ziyaretçilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Filli Boya sizi boya uygulama işlerinizi yapacak, güvenilir ve işinin uzmanı boya ustası arama zahmetinden kurtarıyor, boya ustalarını hemen yakınınıza getiriyor.
Dendro Uluslararası Yapı Fuarı''nda Dünya Devlerine Meydan Okudu (5 Ekim 2010)Yapı-İnşaat Olimpiyatı olarak adlandırılan Uluslararası Yapı Fuarı Ankara 2010''a katılan parke üreticisi Dendro, zengin ürün gamı ve dünyada eşi benzeri olmayan uygulama yöntemiyle elde edilen ürünleri ile fuarın en dikkat çeken firması olarak, fuara damgasını vurdu.
Yapı Merkezi; Kuzey Afrika''da Sudan ve Cezayir''den Sonra Şimdi de Fas''ta (6 Ekim 2010)Yapı Merkezi; Kuzey Afrika''da Sudan ve Cezayir''den sonra şimdi de Fas''ta raylı sistem deneyimlerine bir halka daha ekliyor.
Yapı Sektöründe Yeni Bir Çağ Başlıyor (6 Ekim 2010)1989''dan bu yana gösterdiği faaliyetler ile, iç pazar payı %40 oranına ulaşan Prefabrik Yapı AŞ, gelişime açık vizyonu ile bu payı arttırarak lider kimliğini devam ettiriyor.
Ytong''dan Ulusal Mimari Tasarım Yarışması "Çatılar ve Sürdürülebilirlik" (6 Ekim 2010)Dünya Mimarlar Birliği''nin (UIA), 2010 yılı Dünya Mimarlık Günü dolayısıyla belirlediği "Daha İyi Kent, Daha İyi Yaşam - Tasarım Yoluyla Sürdürülebilir" temasına Ytong, Ulusal bir Mimari Tasarım Yarışması ile destek veriyor.
Ağaoğlu Yaparsa Böyle Yapar! (8 Ekim 2010)Onuncu kattaki evin bahçesi olur mu? Evet olur. Ağaoğlu yapacak ve olacak. Peki koca şantiyenin ortasında 12 kişinin yaşadığı bir ev olur mu? Evet olur. Ağaoğlu yaptı, oldu.
Akşan Yapı DepremeÇözüm Üretiyor (8 Ekim 2010)Akşan Yapı, 2000''li yıllardan itibaren deprem dayanım performansı yüksek konut üretiminde yurtiçi ve yurtdışında depremin yıkıcı etkilerine karşı geliştirdiği hafif çelik yapı sistemiyle öne çıkıyor.
Seramiksan Dünyanın En Önemli Seramik Fuarı Cersaie''ye Katıldı (11 Ekim 2010)Seramiksan, yeni teknolojilerini ve ürün gamını Cersaie Fuarı''nda sergiledi. 28 Eylül - 5 Ekim tarihlerinde İtalya''nın Bologna kentinde düzenlenen, dünyanın en büyük seramik ve banyo aksesuarları fuarı Cersaie''deki Seramiksan standı büyük ilgi gördü.
VARYAP''ın CEO''sundan "Seyrantepe''de zarar" açıklaması (18 Ekim 2010)"Paraya bakmadık, bu iş bizim için namus meselesi oldu" Erdinç Varlıbaş, Bloomberg HT''de Gülin Yıldırımkaya''ya konuştu:
“Günümüzde Etkin Bir Mecra: Sektörel Yayıncılık” İstanbul Üniversitesi Öğrencileri ile Değerlendirildi (18 Ekim 2010)İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi 60. yıl Etkinlikleri kapsamında, Sektörel Yayıncılar Derneği ile İstanbul Üniversitesi iş birliği ile 11 Ekim 2010 Pazartesi günü düzenlenen panelde, İletişim Fakültesi''nin Konferans Salonu''nu dolduran öğrenciler ve SEYAD Yönetimi "Sektörel Yayıncılığı" konuştu.
Türkiye''yi Dijital Seramik Kavramı ile Tanıştıran Ege Seramik Teknoloji Yatırımlarına Devam Ediyor (18 Ekim 2010)Digital Tile markası ile doğa kadar gerçek, doğa kadar dayanıklı ürünler üreten Ege Seramik, tam kapasite ile hizmet veren ilk yatırımının başarılı sonuçlarından güç alarak, digital baskı teknolojisi kullanılan üretimini 2 katına çıkarmak üzere yeni bir yatırım gerçekleştirdi.
Design Lab 2010''da İpi "Snail"le Peter Alwin Göğüsledi (18 Ekim 2010)Hintli tasarım enstitüsü öğrencisi Peter Alwin, Snail (Salyangoz) adını verdiği mikro indüksiyonlu ısıtıcıyla Design Lab 2010''un birincisi oldu.
DORMA Kapı Sistemleri Yeni Ofis ve Fabrika Binası Açılış Kokteylini Gerçekleştirdi (20 Ekim 2010)Nisan 2010 itibariyle ofis ve fabrikasını aynı çatı altında toplayan DORMA Türkiye, 15 Ekim 2010 Cuma günü vermiş olduğu açılış kokteylinde misafirlerini yeni yerinde ağırladı.
"Enerji Sorununun Çözümü inşaat Sektörünün Elinde" (2 Kasım 2010)BASF''in Yapı Kimyasalları biriminin Türkiye Genel Müdürü Cüneyt Dayıcıoğlu, İstanbul''da düzenlenen 2. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi''nde yaptığı konuşmada, binalardaki enerji verimliliğinin Türkiye''nin enerji sorununun çözümünde kilit rol oynayabileceğini söyledi.
Toplam 3419 haber 171 sayfada yayınlanmıştır.
Bu sayfada 81. haberden 100. habere kadar olanlar gösterilmektedir.
Takvim
<<Haziran 2011>>
Pzt Sal Çar Per Cum Cmt Paz
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Haber Bölümleri
Haber Kategorileri
Yayınlanan haberlere günlük olarak yukarıdaki takvimden, haberlerin kategorilerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.